Hakkımızda

Vizyonumuz

Faaliyet gösterdiğimiz sektörde, adı saygınlıkla anılan, üstlenmiş olduğu projeleri yetkinlik ve başarı ile tamamlayan, sektörüne katmış olduğu artı değerlerle güvenilir ve parlak bir geleceğe doğru, takım ruhuyla oluşturulmuş gerçekçi adımlarla ilerleyen bir şirket olmak LED LAM 'ın  vizyonunu oluşturmaktadır.

Misyonumuz

Pazarın etkili tedarikçilerinden biri olarak ,müşteri odaklı çözümler sağlayarak her zaman, her yerde ve her koşulda müşterilerimize kaliteli, ekonomik ve hızlı ulaşılabilir hizmetler sunmaktır. Uzun vadede karlılığın kaliteli hizmet ve güvenden geçtiğinin bilinciyle hareket  etmek; her yönden güven duyulan bir grup olarak sürdürülebilirliğimizi sağlama inancı içerisindeyiz.

Müşteri Anlayışımız

Dürüst, güvenilir, gizli kapaklı bir yönü olmayan tarzda, ‘Açık Kitap Yaklaşımı’ ile ilişkiler kurarak, müşteri ile aynı derecede sorumluluk hissedip; tutarlı, doğru, istikrarlı ve sürekli geribildirimlerle müşteri memnuniyetini maksimum seviyede tutan bir anlayışta iş yapmak.

Takım Çalışması

Takım sinerjisi yaratmayı bilen, önsezilere ve sorumluluk dayalı, kararlı, yenilikçi, bütünlükçü, sürekli destekleyen, her türlü riske duyarlı, sorun ve engellere meydan okuyabilen, aynı zamanda başarıyı da paylaşan bir yaklaşımda çalışmak.